Abigail Flex®

Kuruluşundan itibaren, pediped ® sağlıklı ayak gelişimi destekleyen ayakkabılar tasarlıyor.Bizim sloganımız her zaman, konfor, kalite ve stil olmuştur. Pediped ® ayakkabıları, sağlıklı ayak gelişimi desteklediği için Amerikan Podiatri Tıp Birliği ödülüne layık görülen ilk çocuk ayakkabısıdır. .

Style

Style

pediped ® ayakkabıları premium sınıf, toksik olmayan deri kullanılarak üretilmektedir.. Köpük tabanlık ve şokları emen yastıklı topukları ile birlikte rahat adımlar sağlar.Sağlıklı ayak gelişimi desteklerken, çocuğunuzun rahat etmesini sağlar.

Style

Üstün kalite ve işçiliğimiz sayesinde Pediped çok sadık bir müşteri kitlesi kazandı. Birinci sınıf deri, ayrıntılara gösterilen özen sayesinde gerçekten olağanüstü ayakkabılar yarattık.

Style

Pediped’de her zevke hitap eden bir ayakkabı bulabilirsiniz. Kolleksiyonlarımız dünyanın dört bir yanında zevkle takip ediliyor.

APMA logo

pediped Originals ®, Kavrama 'n' Go ™, ve Flex ® resmi olarak Amerikan Podiatrik Tabipler Birliği (APMA) tarafından tanınan çocuk büyüyen ayakları için faydalı olmuştur.